Slovenský jazyk Slovensky   English Language English 


Vitajte na stránkach našej svadobnej agentúry.

Pre jednotlivcov ako aj spoločnosti zabezpečujeme dekorácie všetkých druhov akcií a spoločenských podujatí:

 svadby
 promócie
 stužkové
 rodinné oslavy
 eventy
 narodeninové párty
 vianočné večierky
Vychádzajúc z našich bohatých pracovných skúseností v zahraničí a v záľube dekorovať, nastierať, skrášľovať interiér, sme v roku 2007 založili našu malú rodinnú firmu.

Názov Fioritura je odvodený z talianskeho fiori – kvety, fioritura – kvetinová výzdoba. Charakterizuje originalitu, jedinečnosť, pestrosť a kreativitu našej práce. Za uplynulé roky sa rozšírilo naše portfólio služieb o dekorovanie interiéru a exteriéru, aranžovanie výstav a expozícií, výzdobu firemných vianočných večierkov, eventov.

Našou najlepšou vizitkou sú spokojné spoločnosti a klienti, ktorí naše služby radi opakovane využívajú.
 
  • interiérové dekorácie
  • exteriérové dekorácie
  • kompletná výzdoba spoločenských akcií a svadieb
  • požičovňa návlekov, skertingov, dekorácií
 
 
Ďakovný list

Prostredníctvom tohto listu by sme chceli poďakovať tímu „FIORITURA“ za zabezpečenie všetkej tej nádhery, ktorá nás obklopovala v náš „veľký“ svadobný deň.

Spolupráca bola nielenže výborná, ale aj príjemná. Dievčence boli vo všetkých smeroch ochotné a ústretové. Či sa jednalo o prvotné poradenstvo alebo o zabezpečenie výzdoby sály; či o výzdobu auta alebo kvetinovej a inej výzdoby stolov; a tiež o splnenie miliónov drobností s tým súvisiacich.

Aby bol svadobný deň ten najkrajší deň, stojí to veľa úsilia a perfektnej organizácie. Aj v tomto smere sme boli s agentúrou FIORITURA nadmieru spokojní. Dostupnosť v akomkoľvek čase a prispôsobivosť – aj týmto sa môže FIORITURA hrdo prezentovať.
Saška & Paľko
Naša spolupráca

Čo povedať, pocitov je veľa. Hlavne pozitívnych. Agentúra, respektíve dievčatá z nej - konkrétne sestry Helka a Zuzka spolu s ich maminou sú skvelé. Prístup, ktorí majú, prácu, ktorú odviedli je pre mňa zázrakom a darom. Ako sa hovorí ušité na mieru, ušité podľa nevestiných predstáv ba dokonca až nad nevestine predstavy a očakávania.

Jednoducho u nich ide o vyhratie sa s detailami, o originalitu, nápaditosť, jedinečnosť každej výzdoby. Aby to nebolo vulgárne, gýčové, stereotypné, no proste také aké vy chcete.

Je vidieť, že to čo robia nerobia len pre materiálny zisk, ale preto, že ich to baví, že ich to naplňa. Čas ktorý pri tom strávili sa zaplaťiť nedá. S ich prácou ktorú odviedli či v sále alebo v kostole som bola nielen ja ale aj mnoho iných ľudí nadmieru spokojná. Dokonca jedna žena, ktorá bola u nás na svadbe a potom následne videla sálu na foto povedala citujem: takú krásu som ešte nevidela. Naozaj vrele odporúčam. Určite budete spokojní.
Petra & Juraj
Navždy sa zachová.....

Agentura Fioritura, je tym najlepsim clankom nasej stuzkovej! Len vdaka skvelemu kolektivu,skvelemu pristupu a neskutocnej ochote a vynikajuco odvedenej prace sa z nasej "nic moc" osvetlenej,tmavej saly stala krasna a ziva miestnost! Vrelo odporucam kazdemu,kto pozrie co i len 1 obrazok z galerie,som rada ze z vlastnej skusenosti sme ohromne spokojni a fakt radi,ze niekto takyto existuje.stuzkova bola v piatok,dnes je streda a este dnes mam v kvetinaci vase nadherne zive kvety,ktore boli na nasich stoloch.sala doslova spievala a ja len dufam,ze ked sa raz budem vydavat najdete si cas aj na spravenie vyzdoby na mojej svadbe,lebo fakt sa to oplati!!! Velikanska spokojnost tym Fioritura! Dakujem za kolektiv 4.C triedy OA v Trencine v roku 2012 :)
kolektív 4.C triedy OA v Trenčíne
Google+