Slovenský jazyk Slovensky   English Language English 

Svadobná výzdoba, Váš deňPlánujete svadbu? Túžite mať nezabudnuteľný svadobný deň? Chcete svoj svadobný deň osláviť rozprávkovo? Snívate o svadobnej výzdobe podľa vašich predstáv? Nechcete podceniť svadobné prípravy tak, aby ste mali všetko pripravené do detailov? Nakoľko je tento deň výnimočný, neopakovateľný, nič nie je dobré nechať na náhodu, treba všetko do detailov naplánovať, včas zabezpečiť.

Po poriadku...

Prvým krokom je určenie dňa termínu svadby, počet svadobných hostí, ktoré určuje veľkosť svadobnej sály atď.
Čo treba zabezpečiť s dostatočným časovým predstihom? Prenájom svadobnej sály, objednanie hudby, DJ, kapely, svadobný obrad v kostole, prípadne iný priestor svadobného obradu, svadobný koč, auto. Svadobné šaty, kytica pre nevestu, svadobný oblek, svadobné oznámenia, zákusky, koláče, fotografa, kameramana a firmu, ktorá vám pripraví svadobnú výzdobu.

Fioritura – svadobná agentúra vám ponúka naše služby zamerané na dekorácie a výzdobu pre Vaše špeciálne príležitosti.

Ste z Trenčianskeho kraja? Priamo z Trenčína? Radi by ste mali svadbu podľa Vašich snov a predstáv? Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili a ponúkli naše dekoračné služby... Sme rodinná svadobná agentúra Fioritura Trenčín, s viacročnou tradíciou, presnejšie - rok 2007. Vznikla z nadšenia a zo záľuby v dekorovaní.

Čo vám môžeme ponúknuť? Kompletné služby od prípravy až po realizáciu svadobnej výzdoby a dekorácií. Slávnostná výzdoba sály v dekoračných farbách podľa vášho výberu – farebný odtieň, kombinácia farieb dekoračných materiálov, ktorá podporí váš svadobný deň a čo najviac sa priblíži vašim predstavám.

Dobrý pocit, veľkú radosť máme pri dekorácii interiérov, kultúrnych domov na ktorých sa podpísal čas. Tieto priestory pretvoríme na miesto vhodné slávnostnej chvíle ako je napríklad svadba. Stôl prekrytý vyžehleným bielym obrusom, skertingom, v strede stola umiestnená dekoračná organza, servítok, sviečka a pod. Stolička oblečená do bieleho návleku s mašľou vytvára iný pocit v sále. Kompletná výzdoba nadobúda nový rozmer. Fádny priestor sa zmení na nepoznanie. Biela farba dodá eleganciu a šarm.

Ani vo výzdobe a dekorovaní sa nevyhneme aktuálnym trendom. Podliehajú im rovnako rýchlo ako móda. V mnohých prípadoch je voľba farby a odtieňa svadobnej výzdoby výlučne nevestinou úlohou. Veľakrát je voľba ovplyvnená jej obľúbenou farbou. V iných prípadoch zohľadňuje ďalšie aspekty – farba a vzhľad miestnosti, kde sa koná slávnostná hostina, ročné obdobie či záľuby a hobby nastávajúceho manželského páru. V ostatnom období prevládal módny farebný trend v odtieňoch čokoládovej, zlatej a smotanovej farby. Momentálne je však veľmi „IN“ čistá línia bielej farby. Nevesty, ktoré sa neboja experimentu si trúfnu aj na kombináciu čiernej čipky s červenou farbou. Alebo výzdoba vo vintage štýle, v odtieňoch staroružovej, purpurovej, zlatej. V predstavách, snoch a kombináciách sa medze nekladú. Pozrite si naše svadobné galérie, služby, fotografie a referencie. Našou úlohou je do detailov prepracovaný jednoliaty celok, v ktorom má každý dekoračný prvok svoje miesto a spoločne vytvárajú súzvuk.

 
Google+